Vandaag stond er een oefenwedstrijd op het programma tegen Ruinen C1.

Het was erg mistig en de temperatuur was ook niet al te hoog.

Er werd gevraagd om een ‘Fantasie opstelling’ maar Rob hield het bij een normale opstelling.

1e Helft

Wij namen direct de overhand op het veld met een paar kansjes, er kwam nog geen goal.

Na 10 minuutjes werd Alex weggestuurd , het leek erop dat de keeper de bal ging pakken maar die liet hem onder zich doorgaan. Alex tikte hem simpel binnen 0-1! De 0-2 liet niet lang op zich wachten, na een combinatie tussen Yannick en Alex , schoot Alex de bal in de kruising. 0-2! Vlak voor rust werd Dennis nog weggestuurd en die maakte koelbloedig af. We gaan met een 0-3 voorsprong de rust in!

2e Helft

Er werden 3 wissels toegepast, Ivar Jordy en Yannick verlieten het veld. Justin Bjorn en Bjorn B kwamen het veld in. We begonnen de 2e helft weer scherp en dat leidde ook tot de 0-4 van Robert, mooi binnen geschoten met rechts! Justin kreeg de bal op de achterlijn en zette hem hard voor. Jeffrey draaide zich om en schoot hard met links binnen! 0-5! Alex kreeg de bal en zag de keeper wat ver voor de goal staan en schoot de bal er mooi overheen , raak 0-6! De 0-7 kwam op naam van Justin , die passeerde een paar mensen en schoot laag en hard binnen. Ivar kwam nog in het veld voor Jeffrey. Dennis maakte ook nog de 0-8 door een hard schot. De 0-9 werd gemaakt door Bjorn B , een mooie actie en passeerde ook de keeper! En de vrouwelijke scheidsrechter floot voor het einde van de wedstrijd.

 

Een oefenwedstrijd zonder echte tegenstand van de tegenstander.

 

Volgende week krijgen wij SC Franeker op bezoek, dat word weer een hele belangrijke pot!


gemaakt door :

Yannick Lier



17-11-2012 VV Staphorst C1 – SC Genemuiden C1

Staphorst verzuimt Genemuiden de genadeklap te geven waardoor het nog lang spannend blijft.

Momenteel zijn we in een goede vorm, dit blijkt uit de uitslagen, maar ook door het vertoonde spel van de laatste weken. Toch is het voetbal te vaak wisselvallig. Zeer goed positiespel wordt afgewisseld met slordig spel, waardoor we het nog vaak onnodig moeilijk krijgen. Zo ook vandaag..

We begonnen de wedstrijd stukken feller, harder en scherper dan Genemuiden. De duels werden gewonnen, zodat wij veel op de helft van Genemuiden speelden. Vanuit een goede organisatie kwamen we geregeld tot aanvallen. Sander keepte goed, maar coachte de verdediging nog beter. De samenwerking tussen Ivar en Yannick was erg goed, waardoor de midmid van Genemuiden werd uitgeschakeld. Ramon en Maurice zorgden voor controle op het middenveld. Al vrij vroeg in de eerste helft kwamen we dan ook verdiend op voorsprong. Na een schot op doel, was Justin zeer alert en kon hij de rebound binnen schieten. 1-0. Ook de 2-0 kwam van de voet van Justin. Na een perfecte opbouw over rechts, kregen we een corner. Ivar schoot hem voor, waarna Justin de bal precies in de hoek kon tikken. Bij rust was er geen reden om te wisselen, dus bleven we zo door voetballen. Enig puntje van aandacht was dat wij veel onnodige overtredingen maakten, waardoor Genemuiden uit vrije ballen geregeld gevaarlijk kon worden.

In de 2e helft begon Genemuiden aan te dringen. Toch was het Bjorn Groeneveld die de score op 3-0 bracht. Na een counter beukte hij zijn directe tegenstander omver, en kon hij op open doel af. Hij schoot de bal dan ook beheerst binnen. Zoals gezegd, Genemuiden drong aan. Opnieuw werden ze gevaarlijk door een vrije bal, dit keer werd hij hard in de bovenhoek geknald. 3-1. Wij bleven ondertussen gevaarlijk door onze counters. Jeffrey was inmiddels binnen de lijnen gekomen voor Alex. Met zijn snelheid kwam hij 2 keer gevaarlijk voor het doel. Helaas bleef de stand ongewijzigd. Ook Ivar besloot de spanning er nog even in te houden, hij miste een penalty. En tsja, wie de kansen zelf niet maakt…. Inderdaad, het werd 3-2 met nog zeker een kwartier te spelen. Gaan we dan toch nog punten verspelen? Net zoals vorige week bleek dat onze ploeg mentaal erg sterk is. Iedereen bleef vechten tot het laatste fluitsignaal, waardoor de drie punten over de streep getrokken werden. 3-2, wat mij betreft hadden we de wedstrijd al veel eerder in het slot moeten gooien en met 5 of 6-1 moeten winnen! Desalniettemin, een terechte overwinning! Het publiek werd bedankt, de muziek ging aan in de kleedkamer, en de patat ging het vet in. Bedankt Wietse! Volgende week spelen we een oefenwedstrijd, daarna voor de competitie tegen Franeker. Hopen op een nieuwe driepunter, zodat we richting de top-3 kunnen!


 


03-11-12 CVVO C1 - VV Staphorst C1

Zwaarbevochten punten in Lemmer,

Zaterdag was het weer zo ver.
Vandaag een wedstrijd tegen de nummer 9 op het programma.

1e Helft

Van tevoren werd gezegd dat we de tegenstander niet moesten onderschatten. We kwamen vol energie het veld op, het veld was niet al te best, maar we starten goed en scherp. We speelden de 1e20 minuten heel sterk we kwamen ook, na een mooie steekpass van Yannick, op 0-1 voorsprong door een punter van Jeffrey. De 0-2 volgde ook niet zo lang daarna, na goed werk van Bjorn (Groeneveld) schoot Justin, door de keeper op het verkeerde been te zetten, ook binnen. We begonnen wat minder te spelen, maar kregen toch een corner. Deze corner werd genomen door Ivar, een mooie variant met Yannick die hem voorgaf en Stephan kopte van dichtbij binnen, 0-3. Na deze 3e goal zakten we in. We gingen te moeilijk voetballen en hieruit ontstond de 1-3. Vlak hierna had onze keeper een miscommunicatie met een speler, waaruit ook de 2-3 ontstond.

2e Helft

Kort na rust kreeg CVVO een penalty, na een sliding van 1 van onze verdedigers, 3-3. Vaak gebeurt het dat als je van 0-3 naar 3-3 vaak ook nog dat je verliest, dit gebeurde niet. Ivar lokte een penalty uit en nam hem zelf(al geblesseerd), had enige twijfels, maar schoot toch de 3-4 binnen, hierna wilde hij wisselen, maar dit kon niet meer... Er werd hierna slordig gespeeld aan beide kanten, maar de stand bleef. De punten zijn zwaarbevochten binnen gehaald.

Op naar zaterdag, hopen dat we ook tegen Genemuiden een goed resultaat kunnen neerzetten!

 

Gemaakt door: Ramon Mussche

 

 

 

 

 

 


 


Jammerlijk verloren pot ons sneek – staphorst 1-0

We speelden tegen ONS Sneek die op de 1e plek stonden

1e helft

we begonnen met de yell in Sneek!! We hadden er allemaal zin in.

De scheids floot en we speelden de bal rond ze hadden een paar goeie voetballers in het team zitten dus we waren gewaarschuwd.

Op het begin kwamen we er 1 keer mooi doorheen maar de bal werd naast geschoten er gebeurde de 1e helft niet zo veel en we gingen de kleedkamer in met een stand van 0-0

2e helft

In de 2e helft werd het spannender, Sneek kreeg een paar mooie kansen maar die gingen er niet in. Sander had nog een paar mooie redingen.

We kregen een corner en Niels wou de bal koppen maar de keepster kwam met twee vuisten in op Niels zijn hoofd, penalty zou je zeggen maar we kregen hem niet.

Ramon werd ook nog onderuit gehaald door de keepster had een penalty moeten zijn maar we kregen hem weer niet Ynnick zij er wat van en kreeg geel!!

Aan de andere kant werd nog wel gescoord hun links buiten maakte een actie en scoorde. Er waren nog een paar min te gaan maar daarin werd niet gescoord. We hebben een prima wetstrijd gespeeld.

Gemaakt door bjorn groeneveld

 
VV Staphorst C1 – Broeksterwalden C1.

Een moeilijke wedstrijd, tegen een ploeg die was gekomen om ons het voetballen lastig te maken. 

Na een vrij matig begin in de competitie, is Staphorst de laatste weken erg goed bezig. Dit is dan ook weer te zien aan de ranglijst, een keurige 6e plaats. Broeksterwalden, die het vooral moeten hebben van fysiek voetbal, had zichzelf opgewerkt naar de 5e plek. Gezien de ranglijst dus een leuke pot! Bij winst stijgen we richting de 4eplek, bij verlies haken we voorlopig weer af.

De eerste 5 minuten begonnen we eigenlijk zeer scherp. De ene aanval na de andere werd opgezet, en we kwamen dan ook vaak gevaarlijk voor de goal. Zo kon Dennis een keer doorbreken, en kreeg Alex 2 goede kansen. Omdat wij slordig waren in de afronding bleef het hierdoor 0-0. Toch bleven wij de meest gevaarlijke ploeg. De trainer van Broeksterwalden maakte intussen een ommetje rond het veld, waarbij hij sneaky alle ballen die langs de sloot lagen in de sloot trapte. Het was dus duidelijk dat Broeksterwalden hier was gekomen om het tempo uit de wedstrijd te halen, en te hopen op een countertje. Omdat wij beter speelden, hadden zij allang gezien dat ze blij mochten zijn met een punt. Ivar stuurde Alex nog een keer diep, die het met een stiftje probeerde. Helaas was de keeper hiervoor te lang, waardoor ook deze kans er niet in ging. Ondertussen bleek dat de scheidsrechter de kaarten was vergeten, want Alex was doorgebroken op weg naar een nieuwe 100% kans. Een verdediger van Broeksterwalden trok duidelijk aan de noodrem, Alex was uit evenwicht en ging tegen de vlakte. Doorgebroken speler, je zou zeggen: rood. Helaas dacht de scheids hier anders over, slechts een vrije bal. Na 20 minuten spelen zakte het spel weg tot een bedenkelijk niveau, uiteindelijk mochten we dus nog blij zijn dat we met de brilstand de kleedkamer in gingen.

In de rust werd Niels vervangen voor Jordy. We hadden nog maar 35 minuten om hier de winst over de streep te trekken, dus was tempo houden belangrijk. We pakten dit in de 2e helft dan ook goed op. Na 5 minuten spelen kwam ook Justin in het veld. Hij verving Alex. Justin bleek erg gretig, en speelde dan ook zeer scherp. Hij werd weggestuurd door Ivar, kwam schuin van de goal, en schoot de bal beheerst binnen. Eindelijk 1-0, wat een opluchting! Nu was het verzet van Broeksterwalden gebroken. Ook Ronald kwam binnen de lijnen, hij verving Dennis, die prima speelde. Maurice schoof door naar de spits, en Ronald kwam op 8. We kwamen door de openingstreffer iets meer aan voetballen toe, waardoor er iets meer rust in het spel kwam. Yannick, die het spelletje lekker verdeelde, zag Bjorn op scherp staan. Bjorn werd de diepte in gestuurd, en maakte beheerst af. Ook had Bjorn de 3-0 nog op zijn schoen, helaas mistte hij deze. Toch mocht dit de pret niet meer drukken, want de punten waren (verdiend) binnen!

Volgende week spelen we uit tegen CVVO C1, mooie tijden want we vertrekken om 7:15 uur!

 

 

20-10-2012 VV Staphorst C1 - Be Quick Dokkum C1

Leuke wedstrijd om naar te kijken en met een vrouwelijke scheids.

Nou we begonnen aan de wedstrijd, de eerste 10 minuten ging niet zo goed, maar toch kwamen we op voorsprong door een goed schot van Justin van rond 20 meter afstand. 1-0. De 2-0 kwam uit een corner die in de kluts bij Robert kwam, en hem in de verre hoek schoot. Ongeveer 5 minuten later kwam er een goede pass op Jeffrey, waar hij toen opeens oog in oog stond met de keeper, maar hem toch goed afmaakte. 3-0. Het tegendoelpunt kwam net voor de rust, er kwam iemand door de verdediging, en kwam op ons doel af, Sander bleef op de lijn staan, terwijl hij uit moest komen, dus was het een makkie voor de tegenpartij om het te scoren. 3-1.

Rust

We begonnen scherp aan de 2e helft, waardoor het snel 4-1 was, omdat er een snelle aanval door Bjorn G was, die hem goed aflegt op Yannick en hem simpel binnen kan tikken. De 5-1 ging er snel achterna door een snel genomen vrije trap op Alex die een voorzet geeft op Bjorn G en hem binnen tikt. Ivar schiet is van 30 meter afstand en het is warempel ook nog raak! De bal vliegt over de keeper het doel in. 6-1. Dokkum kreeg toen meer kansen, maar wist ze gelukkig niet te benutten. De 7-1 kwam door een vrije trap, die werd genomen door Ivar. Hij gaat er eens voor staan en schiet de bal rond de kruising in het doel. De scheidsrechtser floot voor de wedstrijd. De 3 punten zijn binnen jongens!

 

Gemaakt door: Maurice Mulder

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Een jammerlijk gelijkspel

 

Vandaag speelden wij tegen Bergum BCV dat op de 3de plek stond, we hebben een week niet gevoetbald dus iedereen zat vol met adrenaline.

 

1e helft

 

We begonnen zoals gewoonlijk met de jel! Bergum stond aan de aftrap de wedstrijd was begonnen. We zetten Bergum gelijk goed onder druk door goed combinatie spel kwam de bal bij Justin die een goede voorzet gaf alleen die kans werd helaas niet benut. Bjorn die nog een keer door de verdediging heen brak en recht op de keeper stuitte, de keeper tikte de bal net uit de hoek. Door een verre uitrap van de keeper stuiterde de bal over onze verdediging heen en door een klutsbal kwamen wij op een 0-1 achterstand de scheidsrechter floot af. Rust!

 

We werden even opgepept door Rob en Wietse. Na de thee gingen we weer het veld op, er was 1 wijziging Niels werd gewisseld voor Ronald, Ronald ging centraal voetballen en Maurice werd op linkshalf gezet.

 

2e helft

 

Het fluitsignaal klonk en de 2de helft was begonnen. We hadden goede combinaties en speelden erg sterk. Er werd veel geduwd en getrokken en door de beroerd fluitende scheidsrechter kwam het spel vaak stil te liggen waardoor wij veel aanvalsmomenten verloren. Er werd in de 55ste minuut gewisseld Bjorn kwam erin voor Yannick en Jeffrey kwam erin voor Jordy. Na nog geen 5 minuten spelen kreeg Bjorn B de bal en schoot hem er keihard in 1-1 na nog een paar spannende minuten bleef de stand 1-1.

Geschreven door Jordy Vos.

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VV Staphorst C1 - MSC C1

De tegenstander van vandaag was MSC C1. Ze spelen 3edivisie, maar we waren absoluut niet bang voor ze. Na die nederlaag zaterdag hadden we wat recht te zetten.

 

Eerste helft

De wedstrijd begon om 7 uur, MSC mocht aftrappen. We begonnen goed aan de wedstrijd en hadden veel meer balbezit. We kregen in de loop van de eerste helft wel wat kansen maar doelpunten waren er nog steeds niet. We bleven goed spelen en ons positiespel was zeer goed. (ons sterke punt) het enige wat nog mist was een doelpunt, en die kwam dan ook. Een corner van Ivar, die de bal zo gaf dat de bal over iedereen heenging. Achterin stond Yannick die de bal op Niels legde. Niels gleed half weg, maar kon hem er nog net in sliden. 1-0. We voetbalden vel door, waardoor we de bovenliggende partij waren. De scheidsrechter floot en de eerste helft zat er op.

 

In de rust werd er 5 keer gewisseld, niet omdat er slecht gespeeld werd maar omdat iedereen aan spelen toe moet komen. Er was 1 verbeterpunt bij ons, we moesten minder tegen de scheids en tegenstander zeuren. We gingen scherp het veld op voor de 2e helft.

 

Tweede helft

 

ook in de 2e helft kwam MSC er niet aan te pas, wij waren duidelijk de betere partij. En dat bleek ook uit het aantal kansen wat we kregen, kans na kans. Daar was dan ook eindelijk de verlossende 2-0 van Dennis . Alex schoot de bal op de keeper en in de rebound schoot Dennis hem binnen. We bleven doorgaan met kansen creëren. Er werd 3 keer gewisseld. Yannick, Ivar en Jordy er in en Bjorn Groeneveld, Justin en Niels er uit. Jordy stond er nog maar 10 minuten in de tweede helft er in en hij werd er al weer uitgestuurd. Dit was 7 minuten voor het einde. We scoorden nog wel 2 keer met 10 man. Dennis kreeg de bal en kon hem in de kluts scoren. Een paar minuten later kon Dennis voor een hattrick, Ivar kwam op doel afstormen en legde hem af op Dennis die hem op de lat schoot. Jammer. Alex werd nog een keer diep gestuurd en kwam 1 op 1 met de keepster en schoot hem goed laag langs de keepster. 4-0 dit was ook de eindstand. MSC kreeg nog 1 kans maar die ging naast. De scheidsrechter floot. We hadden gewonnen.

 

Na een verdiende overwinning was er dan ook wel reden tot een feestje in de kleedkamer. Hopelijk kunnen we deze goede prestatie doorzetten naar zaterdag tegen Be Quick Dokkum C1.

(gemaakt door Jeff Klooster)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

29-09-12 vv Heerenveense Boys C1-V.V.Staphorst C1

Terechte overwinning van Heerenveense Boys C1,

Vandaag was het weer zo ver, we gingen richting Heerenveen voor de 4ecompetitiewedstrijd van het seizoen! We gingen met goede moed richting Heerenveen na 2 overwinningen op rij.

1e helft,

Voor dat de wedstrijd begon, moest Ivar tossen. Ivar won zoals gewoonlijk de tos! Daarna deden we een krachtige jel! We begonnen de 1e helft niet soepel en scherp. Er waren slordige foutjes achterin en voorin konden we de bal niet veel kwijt. Door slordige foutjes achterin ontstond de 1-0… Door die goal werden we nog niet scherper. Ondertussen was Dennis erin gekomen voor Justin. Heerenveense Boys had een aanval waaruit een corner voor hun ontstond. De corner werd niet goed gepakt door onze keeper omdat de bal hard kwam en glad was, Maurice wou de bal wegwerken maar schoot de bal tegen een tegenstander aan: 2-0… Daarna werden we iets scherper. We kregen vrije trappen mee. Er werd een vrije trap voorgegeven maar de keeper had hem klemvast. Ivar liep door en haalde de keeper onderuit, de scheids vond dit een overtreding en gaf Ivar geel. Hierna kwam een tegenaanval, de bal werd laag voorgegeven, maar de speler die wou schieten gleed onderuit, en tot onze grote verbazing gaf de scheids een penalty: 3-0… Hierna was het vrijwel direct rust.

 

 

 

2e helft,

In de rust werd er 2x gewisseld: Robert voor Ramon, en Ronald voor Maurice. We begonnen de 2e helft goed. Beter als de gehele 1e helft. We gingen vol op de aanval, maar voorin stond het vast en we kregen weinig ruimte en kansen. Ivar kwam erbij in de spits. Hierdoor speelden we 1 op 1 achterin. Robert kopte een bal weg en knalde met zijn hoofd tegen een hoofd van de tegenstander aan. Ze hadden allebei pijn, maar konden uiteindelijk toch door! We gingen door met aanvallend voetbal en dat wierp zijn vruchten af: Alex schoot de bal, met rechts, in de verre hoek, mooi doelpunt: 3-1! We gingen toen opzoek naar de aansluitingstreffer, daardoor kregen we een snelle counter tegen. De bal werd voorgegeven, en er ontstond een eigen doelpunt: 4-1… Daardoor gingen we nog aanvallender spelen. En kregen zij meer ruimte om te counteren, er ontstond een bal in de kluts, en met een beetje geluk voor Heerenveen werd het 5-1… Hierna speelden we niet meer goed en was het alleen ballen lang knallen. Uit een counter werd het ook nog 6-1 voor hun… Vrijwel direct hierna floot de scheids af… We speelden deze wedstrijd niet scherp en niet goed. Hierdoor een terechte nederlaag..

Volgende week is het tijd voor revanche, we spelen een thuiswedstrijd tegen Be Quick Dokkum C1 om 10:30! Hopelijk slepen we dan 3 punten binnen! Tot dan!

 Gemaakt door Bjorn Boldewijn

 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
15-09-2012 Joure C1- Staphorst C1

Terechte overwinning van Staphorst C1 op Joure.

 

Op 15-9-2012 was het dan weer zover, de 2de wedstrijd van het seizoen werd gespeeld in Joure. Na het onterechte verlies van de week daarvoor op Alcides was het tijd voor revanche. Alle koppen stonden weer omhoog en we gingen er vol moed tegenaan.

 

1ste helft

 

De eerste helft begonnen we meteen sterk en er werd goed gecombineerd op het middenveld. Uit het goede doorzetten van Jordy kwam de bal bij Yannick, die twijfelde geen moment en schoot meteen. De bal werd er net uitgehaald door de keeper en het werd uiteindelijk een corner, Jammer. Na een goede combinatie op het middenveld van Bjorn en Jordy kwam de bal bij Justin die goed doorloopt en de bal voor geeft. Staphorst is de hele wedstrijd al beter en dan was goed te zien. Staphorst kreeg het niet echt moeilijk want er werd goed verdedigd en het stond goed vast. Na het opbouwen van Stephan kwam de bal bij Jordy en Bjorn en er werd weer een combinatie gedaan. De bal kwam bij Yannick en schoot weer meteen en dit keer met succes. 0-1! Na de 0-1 zette Joure even druk waardoor wij het moeilijk kregen en er kwamen 2 gevaarlijke kansen uit maar gelukkig bleef het 0-1. Na weer een opbouw van rechts wat vaak gebeurde deze wedstrijd kwam de bal bij Justin en uit de klus kreeg hij hem mee en legde hem voor. Jeffrey komt van randje 16 naar binnen en Jeffrey schiet hem er goed in! 2-0 we zijn de rest van de eerste helft niet meer in de problemen gekomen. In de rust werden we weer even opgepept voor de 2de helft en ondertussen zat Wietse druk te sms'en wat de aandacht een beetje trok.

 

2de helft

 

In het begin van de 2de helft kregen we het in het begin een beetje moeilijk en daar kwam een grote kans uit maar Sander redde goed en het bleef 0-2. In de rust was Alex erin gekomen voor Jeffrey. Dit keer werd er ook van links opgebouwd. Na een poosje kregen we een corner die niet goed werd weggewerkt en Stephan schoot hem erin! Bots 0-3! Ondertussen waren Niels en Ramon er ook in gekomen. Ivar schoot nog een keer onbezonnen hard over maar er kon om gelachen worden Na opnieuw het goede opbouwen van rechts kwam de bal weer bij Justin die één op één kwam met de keeper maar legde goed af op Alex en die schoot hem erin! 0-4! Na nog een paar kansen te hebben gehad bleef het uiteindelijk 0-4 en hielden we de wedstrijd vast! De eerste 3 punten zijn binnen! De scheids vloot een goede wedstrijd waardoor het spel sportief bleef. Lekker Boys en nu op naar volgende week tegen JVZ en weer voor de 3 punten gaan!

 
Geschreven door Robert Redder
 
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

VV Staphorst C1 - Alcides C1

Onterechte overwinning voor Alcides

 

 

Vandaag was het dan eindelijk zover, de 1e competitie wedstrijd!

Voor de wedstrijd was iedereen zeer gespannen, maar iedereen

had er duidelijk zin in. En dan was het zover de aftrap werd genomen, wij wonnen zoals altijd de toss. De eerste 20 minuten overklaste Staphorst Alcides met goed verzorgd voetbal, alleen er waren niet veel kansen. Er werd af en toe flink gebeukt. Na 25minuten gaat er een speler van Alcides alleen op Sander af en Stephan liep er achter aan hij maakte een sliding op de bal en de man, de speler van alcides liep nog vier meter door en viel toen pas. Een vrije trap dus voor Alcides en Stephan werd er eigenlijk toch wel terecht uitgestuurd . 2 minuten daarna geeft een van de centrale verdedigers een lange bal op de linksbuiten van Alcides die stoomt alleen op de keeper af en maakt beheerst af 0-1dus. Rust. Staphorst baalt gigantisch van de onterechte voorsprong voor Alcides. Er word even wat gewisseld en de puntjes moeten even weer op de i.

Staphorst gaat met veel goede moed de 2e helft in, de eerste 10minuten gaat staphorst gewoon door met waar ze gebleven zijn, met goed voetbal! Na 10 minuten neemt Sander de bal uit, hij speelt hem naar Ramon, Ramon wil opendraaien maar word niet gecoacht balverlies dus en 0-2… Twee minuten daarna weer word er achterin niet duidelijk gecoacht 0-3 dus. Staphorst neemt alle risco en zet de laatste man voorin om kansen te creëren het lukt aardig naar 5 minuten schiet Jeffrey goed binnen! Staphorst gelooft er weer in en gaat door, nog geen minuut daarna, krijgt Björn de bal en met een Neymar balletje vliegt die onder kant lat erin WERELDDOELPUNT!!!! En opeens gelooft iedereen er weer in er komen een paar kansjes de aanvoerder schiet net voorlangs maar helaas het lukt ons niet om de 3-3 te maken verloren dus. Zwaar onterecht verloren, maar gevochten als leeuwen!!....
 
Geschreven door Ivar Knol